Pašvērtības paaugstināšanas darba grāmata


Pašvērtības paaugstināšanas darba grāmata ir fails, kurā apkopotas uz koučinga pamatprincipiem balstītas darba lapas ar prakstiskiem uzdevumiem, ar mērķi paaugstināt pašvērtību. Darba grāmata satur 10 efektīvus uzdevumus, 6 izaicinājumus, kas paredz interaktīvu iesaisti, iedvesmojošus citātus,  terminu skaidrojumus, kā arī manas peronīgās pārdomas.

Grāmata ir izdalīta 3 līmeņos, balstoties uz klīniskās psiholoģes un autores Kristīnas Hibertes, tulkots no (angļu val.) Dr. Christina Hibbert, pieeju. Līmeņi nosaka pēctecību pesonīgās attīstības procesā, kas vērsts uz savas individuālās vērtības jeb pašvērtības paaugstināšanu:

 

1.līmenis - sevis apzināšanās;

2.līmenis - sevis pieņemšana;

3.līmenis - pašvērtības paaugstināšana

 

Darba grāmatas mērķis ir palīdzēt ikvienam ieraudzīt sevi kā pilnvērtīgu, pilnīgu personību, kam piemīt potenciāls un jau šajā brīdī ir pieejami visi nepieciešamie resursi, lai uzlabot dzīves kvalitāti

Vārds "pašvērtība", tulkots no (angļu val.) self-worth,  norāda uz to, kā Tu uztver un novērtē sevi un kā spēj apzināties savu vērtību, neatkarīgi no ārējiem sasniegumiem un rezultātiem. 

 

Lai arī kā Tu censtos, Tu nekad neizveidosi dzīvi, kas ir augstāka par to, kā Tu redzi savu vērtību.